• dywaniki samochodowe

    Cetus Sp. z o.o.

O FIRMIE

O FIRMIE

Cetus Sp. z o.o.

od kilku lat zajmuje się produkcją dywaników tekstylnych, dedykowanych do wszystkich marek samochodów osobowych. Dzięki doświadczeniu popartym nowym, zaawansowanym parkiem maszyn, nasze produkty cechują się najwyższą jakością. Precyzja tworzenia kształtów przekłada się na ich idealne dopasowanie do podłoża danego modelu. W oparciu o wykładziny czołowych producentów z Holandii oraz profesjonalny system lamowania, dywaniki naszej produkcji w niczym nie odbiegają od tych stosowanych oryginalnie. Zachęcamy do zapoznania się z galerią produktów.

Nasze produkty

W naszej ofercie znajdą Państwo dywaniki miarowe do wszystkich modeli samochodów. Każdy produkt wyposażany jest w mocowania ( jeżeli w danym modelu występowały) co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Stosujemy wiele jakości wykładzin, od podstawowych igłowanych po grube welury strzyżone. Wodoodporne spody z granulatu oraz typu „scrapetex” – rzep, zapobiegają przesuwaniu się mat jak i przedostawaniu się wody do wykładziny pojazdu. Nasze dywaniki wykańczamy na wiele sposobów, stosując taśmy nubuck’owe, tekstylne jak i przędzę.


Cetus w liczbach


0Państw

Nasz zasięg

0m2

powierzchni produkcyjnej

0modeli

samochodów
w bazie

0%

zadowolonych
klientów

Produkcja

Produkcja

Wierzymy w technologię

dlatego wykorzystujemy innowacyjne maszyny do produkcji naszych dywaników. Jako nieliczni posiadamy ploter tnący o powierzchni 8 m2 z zaawansowanym systemem cięcia, który pozwala na produkcję 2000 dywaników miarowych na 8 godzinnej zmianie. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić najkrótsze terminy realizacji zamówień. Każdego dnia doświadczony zespół realizuje zamówienia płynące z ponad 10 krajów w Europie i na świecie. Dbałość personelu na każdym etapie produkcji, zastosowanie nowego parku maszyn oraz materiałów z najwyższej półki gwarantuje produkt bardzo wysokiej jakości.
Galeria

Galeria

Adres:

  • CETUS Sp.z o.o.
  • Tomaszów Bolesławiecki 220
  • 59-708 Tomaszów Bolesławiecki